Proponujemy

Księga gości

 1  |  2  |  3  |  4  |  5    » 

2015-01-14 20:54:55 - BARBARA

Moja córka miała tu wesele i to w sylwestra, było wspaniale.Cudowna profesjonalna obsługa, wyśmienite jedzenie.Moja rodzina i znajomi nadal wspominają to przyjęcie a ja polecam to miejsce wszystkim.


2014-06-03 22:49:32 - Joanna i Przemysław

Mieliśmy to ogromne szczęście świętować w tym cudownym miejscu nasze zaślubiny.Ta restauracja jest wspaniała pod każdym względem.Cenne uwagi i życzliwa pomoc Pani Kierownik,przepyszne jedzenie, piękny wystrój wnętrz i ogródka,,przemiłe i profesjonalne Panie kelnerki,świetna organizacja, dogodny dojazd, dostępne miejsca parkingowe,cudowne kompozycje żywych kwiatów to tylko niektóre zalety tego miejsca.Bardzo dziękujemy całemu personelowi za przygotowanie naszego przyjęcia. Gorąco polecamy to miejsce na organizacje przyjęć.Jednym słowem- Dworek Mikołaja to najlepsza restauracja w okolicy! Polecamy i dziękujemy Joanna i Przemysław


2013-11-25 10:52:03 - Wadowska Mariola

Mieliśmy okazję gościć w Państwa restauracji dzisiaj. Jesteśmy zachwyceni przemiłą, pomocną i szybką obsługą, a także ciepłym nastrojem i pysznym jedzeniem. Na pewno jeszcze Państwa odwiedzimy i będziemy gorąco polecać wszystkim znajomym i nieznajomym. Dziękuję serdecznie w imieniu grupy z Cieszyna..


2013-11-10 01:20:25 - jaga

REWELACJA .Byłam w Dworku drugi raz , po 20 latach.Zmiana na plus. Kuchnia wydaje posiłki , ale ten smak i doprawienie potraw to nie kuchnia. ............. To SMAK DOMU , Jedząc potrawy wydane z kuchni przypomnieliśmy sobie smaki dzieciństwa. GRATULACJE>


2013-09-24 08:22:18 - Katarzyna i Grzegorz

21.09.2013r. Tydzień przed tak pamiętną datą dla nas płatał figle , deszcz na przemian ze słońcem . Impreza zarezerwowana w Dworku Mikołaj - Nam Krakusom wcale nie znanym .Sobota -przepiękna, słoneczna , ciepła . Sala w Dworku przygotowana dla Nas ,przytulnie , słonecznie , ciepło z delikatną muzyką w tle . Na stołach śnieżnobiałe obrusy . Panie Kelnerki to Cudowne Kobiety pracujące jak Mróweczki ale z jakim uśmiechem na ustach , zaangażowaniem. My za to wszystko bardzo dziękujemy .Jest jeden mankament tej i pewno innych imprez : Panie które są na diecie ..idąc na imprezę do Dworku Mikołaj na diecie być nie mogą !!! Silna wola staje się niczym jak na stół zostaje podane danie od przystawki po deser. Świeże , pachnące jedzenie które połyka się najpierw oczami a potem cudownie rozlewa się w żołądku . Pewno powinno się podpowiedzieć Szefom Dworku żeby nie wypuścili Kucharza i Obsługi kuchni do jakiegoś programu kulinarnego ...bo Ich podkupią ..lub co gorsze porwą dla okupu gotowania takich pyszności .My i nasi Goście będziemy tam wracać to jest pewne . POLECAMY !!!!!


 1  |  2  |  3  |  4  |  5    » 

wpisy archiwalne


Dodaj wpis

Autor:

Treść:

Wpisz treść wiadomości

wyślij »

Wirtualna podróż