Proponujemy

Komunie

Ten szczególny dzień w rodzinnym gronie uczynimy jeszcze piękniejszym!

        Zapraszamy do organizacji przyjęcia komunijnego w naszej restauracji. Jeśli zależy Państwu na organizacji przyjęcia w rodzinnej atmosferze, pełnej ciepła i spokoju, wybór Restauracji „Dworek Mikołaj” jest najodpowiedniejszy. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze przyjęć komunijnych sprawia, że nasz personel jest bezkonkurencyjny w naszym regionie. Świadczy o tym ciągle rosnąca liczba zadowolonych Gości, którzy polecają naszą restaurację swoim przyjaciołom.Sprawimy, że to ważne wydarzenie będzie dla Państwa dziecka niezapomnianym przeżyciem, a dla Was Rodziców i rodziny miłym i radosnym przyjęciem.

Wszystkie uroczystości odbywające się w naszej restauracji przygotowywane są indywidualnie z Państwem. Również menu podczas przyjęć jest dostosowywane do gustów naszych Gości. Wszelkie dodatkowe atrakcje ustalimy w najdrobniejszych szczegółach. Dojazd do lokalu jest dogodny, a teren zamknięty ogrodem sprawi, że poczują się Państwo wraz z dziećmi u nas swobodnie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną poniżej:

Przedstawione menu jest propozycją. Istnieje możliwość skomponowania własnego menu oraz skorzystania z naszej rady i pomocy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Jeśli interesują Państwa szczegóły naszej oferty prosimy o kontakt, na pewno odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

 Wirtualna podróż