Chrzciny

Są takie chwile, które na długo pozostają w pamięci i sercach całej rodziny.

Jedną z nich jest chrzest święty, który jest początkiem nowego życia i jednocześnie pierwszym przyjęciem Twojego dziecka.

W naszej restauracji zapewniamy, że pyszne jedzenie, domowa atmosfera i nasza doświadczona i zawsze chętna do pomocy obsługa sprawią że ten piękny dzień będzie dla Państwa i zaproszonych gości wyjątkowy.

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze przyjęć chrzcielnych sprawia, że nasz personel jest bezkonkurencyjny w naszym regionie. Świadczy o tym ciągle rosnąca liczba zadowolonych Gości, którzy polecają naszą restaurację swoim przyjaciołom. Sprawimy, że to ważne wydarzenie będzie dla Państwa niezapomnianym przeżyciem, a dla Was, Rodziców i rodziny, miłym i radosnym przyjęciem.

Wszystkie uroczystości odbywające się w naszej restauracji przygotowywane są indywidualnie z Państwem. Również menu podczas przyjęć jest dostosowywane do gustów naszych Gości. Wszelkie dodatkowe atrakcje ustalimy w najdrobniejszych szczegółach. Dojazd do lokalu jest dogodny, a teren zamknięty ogrodem sprawi, że poczują się Państwo wraz z dziećmi u nas swobodnie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną poniżej

 

Przedstawione menu jest propozycją. Istnieje możliwość skomponowania własnego menu oraz skorzystania z naszej rady i pomocy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie.

Jeśli interesują Państwa szczegóły naszej oferty prosimy o kontakt, na pewno odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Restauracja Dworek Mikołaj

ul. Błonie 1
34-100 Wadowice
Polska

Restauracja czynna:

Poniedziałek - Czwartek: 10:00 - 20:00

Piątek: 10:00 - 23:00

Sobota - Niedziela: 10:00 - 21:00

Zadzwoń

lub uzupełnij formularz

1 + 8 =

Pin It on Pinterest

Share This